HOTLINE 500 499 400 🔥 Darmowa dostawa od 70 zł 🔥 Showrooom Warszawa-Wilanów
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podróże Kulinarne

Organizujemy wycieczki i szkolenia kulinarne w kraju i za granicą. „Przygody” kulinarne są atrakcją naszej oferty turystycznej. Zapewniamy odpoczynek aktywny, poznawczy ale również smaczny.

Naszym celem jest promocja kuchni regionalnych z Polski i całego świata. Kuchnia narodowa, wyrasta z tradycji, z kultury i obyczajów, jest to dziedzictwo kulturowe każdego kraju. Historia kuchni polskiej to wpływy wielu tradycji kulinarnych: włoskich, francuskich, niemieckich czy żydowskich. Naszą narodową kuchnię cechuje różnorodność, tysiące potraw i bogactwo smaków które chętnie Wam zaprezentujemy.

Kulinarny atlas Polski to regiony o odmiennych warunkach geograficznych, materialnych i kulturowych. Zapoznamy Państwa między innymi z tradycyjną kuchnią śląską, kaszubską, mazurską czy podhalańską. Zapraszamy również na wycieczki do Francji, Włoch czy Hiszpanii. Uroki regionów i ich tradycje kulinarne naprawde warte są poznania i degustacji.

Jeżeli planujecie Państwo spędzić wakacje lub choćby weekend z kulinarną przygodą w tle, chętnie prześlemy informacje o organizowanych przez nas wycieczkach. Pamiętajcie, podróże kulinarne to nie tylko ciekawość świata ale i mile spędzony z nami czas!

 
Bierzemy udział w programie Unii Europejskiej finansowanym z Europejskiego Funduszu Strukturalnego (EFS) oraz Budżet Państwa. 

 

 

 

 

Smacznie zapraszamy,

Foodlovers.pl

 

 

podrozekulinarne.pl

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 25 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-01
Zakupiona lampa zupełnie zgodna z opisem i oczekiwaniami. Obsługa klienta bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Polecam
2023-02-01
Wszystko ok i bardzo szybko.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel